Dane

Opublikowane przez:

VEKA Polska Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 71
96-100 Skierniewice

tel. +48 46 834 44 00
+48 46 834 44 34

e-mail: kontakt@veka.com
internet: veka.pl

Zarząd:

Paweł Ciepły - prezes zarządu, Josef Leo Beckhoff - członek zarządu

Prokura: Mirosław Markowicz, Mariusz Wysocki, Andrzej Zalewski

Siedziba Spółki: Skierniewice
Krajowy Rejestr Sądowniczy 0000208834

NIP: 836-10-00-244

Copyright © 2024

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie dane w tej domenie/stronie są chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez zgody właściciela praw autorskich. Linki do tej witryny mogą być umieszczane wyłącznie na stronie głównej; powielanie informacji zawartych - z wyjątkiem komunikatów prasowych i zawartych w nich danych/obrazów - w innych witrynach lub mediach jest niedozwolone.

Kontakt e-mail: kontakt@veka.com

Nota informacyjna

VEKA Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym właścicielem informacji zgromadzonych w tym Serwisie. Każdy użytkownik korzystający z domeny świadomie wyraża zgodę na poniższe warunki, a także akceptuje informację o plikach Cookie udostępnioną w Serwisie.

VEKA Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie VEKA w konkretnych rozwiązaniach. Wszystkie informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe. VEKA Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na witrynie VEKA. Publikowane informacje są uaktualniane okresowo. Informacje zawarte w Serwisie mogą ulec zmianie w dowolnej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia Użytkowników.

Elementy zawarte na stronach internetowych VEKA Polska Sp. z o.o. są chronione prawem i nie mogą być kopiowane bądź naśladowane w całości ani w części. Żadne logo, grafika, czy zdjęcie ze strony VEKA Polska Sp. z o.o. nie mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach, bez zgody VEKA Polska Sp. z o.o.

Informacje znajdujące się w Serwisie nie są wiążące. VEKA Polska Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub inne straty wynikające z korzystania z niej, włączając w to wszelkie utracone zyski, kontrakty, uszkodzenia programów komputerowych oraz innych danych zawartych w systemie.

Serwis zapewnia dostęp do innych stron internetowych niebędących w dyspozycji VEKA Polska Sp. z o.o., dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialność za treści znajdujące się na takich stronach internetowych. VEKA Polska Sp. z o.o. zapewnia jedynie dostęp do innych stron internetowych jako udogodnienie dla użytkowników, a nie wyraża swoim działaniem aprobaty dla treści umieszczonych na takich stronach internetowych.

Pomimo dołożenia należytej staranności w zapewnieniu dokładności informacji znajdującej się w tym Serwisie, VEKA Polska Sp. z o.o. nie gwarantuje poprawności jego działania oraz nie ponosi odpowiedzialności za następstwa ewentualnych nieprawidłowości w działaniu serwera, na którym umieszczona jest strona internetowa VEKA.