Struktury i kolory profili

STYL, FUNKCJONALNOŚĆ I KOLOR

Systemy profili VEKA są dostępne w wielu wariantach wykończenia powierzchni, a także szerokiej palecie kolorów. Poczynając od klasycznej bieli po modne kolory, jak grafit czy zieleń, a kończąc na strukturach i barwach drewna oraz metalu.
Dostępne są także w wersji z aluminiowymi okładzinami. Wyjątkowo, ekskluzywna wersja wykończenia powierzchni PVC oferowana jedynie przez VEKA to SPECTRAL. Niezależnie od rodzaju wykończenia profili czy ich designu, są one najwyższej jakości, trwałe, odporne na trudne warunki atmosferyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Fine Structure

Modne kolory - matowe i z delikatną fakturą

Nowa linia dekoracyjnych folii VEKA Fine Structure to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych dla okien PVC o kolorowych powierzchniach. Dzięki delikatnej strukturze i matowemu wykończeniu, światło rozpraszane jest w różnych kierunkach, tworząc unikalny efekt wizualny.

Ta elegancka powierzchnia przywodzi na myśl wykończenie aluminium malowanego proszkowo, zapewniające jednocześnie pozytywne doznania dotykowe.

zobacz więcej
Folia dekoracyjna

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

oberflaechen-dekorfolie

Profile VEKA można zamówić w różnorodnych kolorach i strukturach. Jednolite kolorowe, o strukturze i barwach wielu gatunków drewna, imitujące metal... Wszystko jest możliwe.

Kolorowe okna nadają budynkom wyjątkowy charakter. Szczególnie białe fasady są często łączone z oknami w modnym antracytowym kolorze. Tak mocny kontrast nadaje budynkowi designerski styl.
Produkujemy profile okienne okleinowane foliami w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępnych jest ponad 60 barw, w tym dekory odwzorowujące różne gatunki drewna oraz metal.

zobacz więcej

oberflaechen-slider2
VEKA SPECTRAL

Efektowna powierzchnia z ultramatowym wykończeniem

VEKA SPECTRAL to eleganckie wykończenie powierzchni profili PVC, które nadaje im niespotykany dotąd wygląd. Efektowny design, aksamitność w dotyku, a przy tym bardzo dobre właściwości techniczne... To właśnie SPECTRAL.

zobacz więcej
Aluminiowe osłony

Atrakcyjny wygląd okien

Podoba Ci się design okien aluminiowych, ale jednocześnie wolisz profile PVC, dzięki którym oszczędzasz energię, a więc płacisz niższe rachunki i jednocześnie zmniejszasz emisję CO2?
Proponujemy profile VEKA z PVC o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej, z osłonami wykonanymi z aluminium. To rozwiązanie dla Ciebie! Osłony aluminiowe mogą być anodowane lub malowane proszkowo we wszystkich kolorach z palety RAL. Są one fabrycznie mocowane do profili z PVC od zewnątrz, za pomocą mechanizmu zatrzaskowego. Po zamontowaniu ściśle i trwale przylegają do profili od strony zewnętrznej okna.

zobacz więcej

oberflaechen-aluvorsatzblende-musterecke

Nasze obiekty referencyjne

obiekty referencyjne
obiekty referencyjne
obiekty referencyjne
obiekty referencyjne