JAKOŚĆ. ZAUFANIE. BEZPIECZEŃSTWO.
Nasze wartości

JAKOŚĆ. ZAUFANIE. BEZPIECZEŃSTWO.

Jakość jest zawsze najwyższym priorytetem w VEKA. Ponieważ od momentu założenia firmy w 1969 roku konsekwentnie realizujemy tę obietnicę jakości, firma VEKA stała się światowym liderem na rynku systemów profili z tworzywa sztucznego w wyjątkowej historii sukcesu.

Od samego początku dążyliśmy do tego, aby dać z siebie wszystko dla sukcesu naszych partnerów. Nie tylko dzięki pierwszorzędnym produktom, pomysłom i usługom, ale także dzięki szczególnej bliskości z klientem. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zawsze wiedzieć, czego naprawdę potrzebują nasi partnerzy i opracowywać rozwiązania dla pomyślnej przyszłości. Jedynym sposobem, aby to osiągnąć, jest nasze bezwarunkowe zaangażowanie w najwyższą jakość we wszystkich obszarach. I kontynuujemy tę drogę z odwagą i pasją.

Nasza obietnica

Jakość VEKA

Ceniona na całym świecie jakość VEKA obejmuje wiele aspektów, które wykraczają poza technologię profili. Wszystkie te aspekty wyrażają nasze siedem gwiazd jakości. Każda pojedyncza gwiazdka oznacza cechę charakterystyczną naszej firmy, naszych produktów lub usług. Ale te cechy opisują nie tylko nasze myśli i działania. Wskazują też drogę ku przyszłości. Pokazują, dokąd chcemy zmierzać i zapewniają orientację naszym partnerom. Jest jedna rzecz, na której można polegać w VEKA dziś i w przyszłości: najwyższa jakość we wszystkich obszarach.

Pierwszorzędny
Przyszłościowe rozwiązanie
Innowacyjny
Inteligentny
Zrównoważony
Niezawodny
Rodzinny

To jest jakość VEKA

Pierwszorzędne
produkty, serwis i partnerstwo na najwyższym poziomie – tak definiujemy nasze standardy jakości. Decydujące znaczenie mają wysokiej jakości systemy profili klasy Azgodne z normą DIN EN 12608 dla optymalnych rozwiązań okiennych, które zachowują swoją funkcję i wartość przez długi czas.


Nasze obecne i przyszłe strategie, produkty i usługi są zawsze ukierunkowane na jeden cel: pozostać dostawcą systemów o wysokiej wydajności, który zapewnia bezpieczeństwo i orientację.

Innowacyjna
VEKA inicjuje nowe rozwiązania i rozwija kluczowe technologie, a tym samym jest siłą napędową innowacji dla całej branży, np. dzięki innowacyjnej technologii wykańczania powierzchni VEKA SPECTRAL.

Okno
jako połączony w sieć element budynku i kluczowy interfejs w przyszłościowych koncepcjach mieszkaniowych: dla nas to już nie wizja, ale rzeczywistość. Wraz z naszymi spółkami zależnymi TEXINO lub DBS aktywnie kształtujemy koncepcje inteligentnego domu i cyfryzację całej branży – w celu inteligentnej technologii budynkowej oraz szybszych, stabilniejszych i bardziej ekonomicznych procesów w budowie okien.

Dzięki
VEKA Umwelttechnik od ponad 30 lat wdrażamy sprawdzoną koncepcję recyklingu. Ponadto w produkcji i zaopatrzeniu istnieją konsekwentnie zoptymalizowane pod względem zużycia energii i zasobów procesy. To sprawia, że VEKA jest pionierem w zakresie zrównoważonego rozwoju, recyklingu mechanicznego i gospodarki o obiegu zamkniętym, której domagają się politycy.

VEKA przywiązuje
dużą wagę do współpracy partnerskiej i długoterminowych, stabilnych relacji biznesowych. Ze względu na bliskość partnerów i dostawców, wszyscy zaangażowani zawsze wiedzą, czego mogą się po sobie spodziewać.

Rodzinna
VEKA jest i pozostanie firmą rodzinną. W Niemczech VEKA jest jedną z 500 najlepiej prosperujących firm rodzinnych – zarówno potwierdzeniem, jak i zobowiązaniem dla przyszłych pokoleń.

Jak poznać jakość okien plastikowych?

Okna a zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest pożądanym celem w każdej działalności budowlanej – zarówno w nowym budownictwie, jak i w modernizacji. Wiele można tutaj osiągnąć, instalując nowoczesne okna. Oprócz skutecznej izolacji termicznej, wysokowydajne okna PCV mogą imponować zasobooszczędną i energooszczędną produkcją.

Zobacz więcej